Volvo XC40 Recharge

Naše čistě elektrické SUV

Odpojte ho a bavte se.

Seznamte se s naším prvním plně elektrickým kompaktním SUV stvořeným pro moderní život ve městě i mimo něj a začněte s jeho objednáním ještě dnes.

4,9 s
0-100 km/h

418 km
Čistě elektrický dojezd

Přibližně 33 minut
~80% nabití

Google
Integrován

Operativní leasing nebo nákup za hotové

Včetně služeb nabídky Volvo Care

Začněte s objednávkou   

Spotřebitelé

Již od 18 887 Kč/měsíc

včetně DPH (1)

Firmy

Již od 15 609 Kč/měsíc

bez DPH (1)

Výhody nabídky Volvo Care

Objevte výhody, které má nabídka Volvo Care pro čistě elektrické Volvo XC40 Recharge.

Náklady na údržbu hradíme my

Po dobu 3 let nebo do ujetí 100 000 km, v závislosti na tom, co nastane dříve, uhradíme náklady na servisní údržbu vozu, a to včetně výměny vyjmenovaných opotřebovaných dílů. (2)

Tříletá záruka

K Vašemu bezstarostnému cestování přispěje i vědomí, že je Vaše Volvo kryto naší tříletou zárukou. (3)

Asistenční služby

Po dobu 3 let Vám budou v případě potřeby poskytovány asistenční služby zahrnující zejména opravu vozidla na místě, odtah do autorizovaného servisu, zajištění náhradní dopravy nebo ubytování. (4)

U operativního leasingu je plné pojistné krytí zahrnuto v ceně pronájmu. V případě koupě vozu není pojištění automobilu součástí standardní nabídky Volvo Care, ale u svého místního autorizovaného prodejce Volvo si jej můžete na přání sjednat také. (5)

(1) Měsíční splátka nabídky operativního leasingu je fixní a je uvedena vč. DPH pro spotřebitele a bez DPH pro firmy. Měsíční splátka je kalkulována pro období 36 měsíců s nájezdem 10 000 Km za rok. Nabídka není závazným návrhem na uzavření smlouvy dle ustanovení § 1732 občanský zákoník. Pro individuální kalkulace se vždy obracejte na autorizovaného prodejce Volvo, který zohlední i vaše potřeby týkající se například doby nájmu (od 24 do 60 měsíců) nebo celkového nájezdu (až do 200 000 km). Vyobrazená verze Volvo XC40 Recharge uvedená v nabídce je ilustrativní. Platnost této nabídky je časově omezena do 31. 12. 2021. Společnost Volvo Car Czech Republic s.r.o. si po dobu trvání nabídky vyhrazuje právo na její změnu.

(2) Služby servisu a údržby platí po dobu 3 let od data dodání nebo do ujetí 100 000 km (v závislosti na tom, co nastane dříve). Služby servisu a údržby pokrývají pravidelnou servisní údržbu každých 24 měsíců nebo po ujetí 30 000 km (v závislosti na tom, co nastane dříve) a zahrnují výměnu následujících dílů podléhajících opotřebení: brzdové destičky a kotouče (pokud je to nutné), a lišty stěračů (1x ročně). Služby servisu a údržby nezahrnují výměnu opotřebitelných dílů, které nejsou výše výslovně uvedeny.

(3) V rámci nabídky Volvo Care je tovární záruka platná po dobu 3 let nebo do ujetí 100 000 km včetně (v závislosti na tom, co nastane dříve). Záruka na vysokonapěťovou baterii 8 let / 160 000 km

(4) Asistenční služby Volvo Asistent poskytuje společnost AWP Solutions ČR a SR s.r.o., se sídlem Jankovcova 1596/14b, 170 00 Praha 7, IČO: 25622871 přímo nebo prostřednictvím svých smluvních partnerů. Detailní podmínky asistenční služby Volvo Asistent jsou uvedeny ve Všeobecných podmínkách pro poskytování asistenčních služeb Volvo Asistent. V rámci nabídky Volvo Care Vám asistenční služby budou poskytovány po dobu 3 let od data dodání vozidla.

(5) Toto na přání dostupné pojištění vozu není zahrnuto v ceně modelu XC40 Recharge. Volvo XC40 Recharge je možné zakoupit i bez tohoto příplatkového pojištění. Na přání dostupné pojištění vozu lze zakoupit pouze u místního autorizovaného prodejce vozů Volvo, přičemž může zahrnovat povinné pojištění odpovědnosti, komplexní pojištění, pojištění řidiče a právní ochranu. Váš místní autorizovaný prodejce vozů Volvo, který je současně oprávněn sjednávat pojištění, Vás může nejlépe informovat o podrobných podmínkách zmíněného příplatkového pojištění.

Bližší informace

Čistá síla

Čistá síla

408 koní. Zrychlení z 0 na 100 km/h během 4,9 sekundy. Tažná kapacita 1 500 kg a bezemisní provoz. S čistě elektrickým Volvem XC40 Recharge již nemusíte přistupovat na kompromisy ve smyslu udržitelnějšího způsobu cestování.

Odpojte ho a můžete se začít bavit

Odpoutejte se

Velký akumulátor s kapacitou 78 kWh nabízí předpokládaný dojezd více než 400 km.* To se v praxi projevuje tím, že není nutné vůz příliš často dobíjet. Pokud je třeba akumulátor dobít, je ho možné prostřednictvím rychlonabíjecího systému nabít z nuly na 80 % během přibližně 40 minut.**

Synchronizujte se

Synchronizujte se

Mapy Google. Google Asistent. Obchod Google Play. To vše je integrováno v palubním systému.*** Díky tomu nebudete potřebovat telefon, abyste zůstali on-line i na cestách.

Dostatek prostoru

Dostatek prostoru

Díky chytrým úložným řešením zde najdete dostatek prostoru pro uložení lahví s vodou, sportovních tašek, telefonů, notebooků, jídla na cesty a čehokoliv jiného. A to včetně úložného prostoru na nabíjecí kabely pod kapotou. Smyslem toho všeho je usnadnit Vám život.

Digitální pomocník

Digitální pomocník

Nechte svůj vůz předem klimatizovat na dálku. Najděte si nejbližší nabíjecí stanici. Získejte pomoc osobní asistenční služby 24 hodin 7 dnů v týdnu. Průběžně kontrolujte stav vozu a úroveň nabití akumulátoru. S Volvo Cars aplikací*** si budete užívat elektrickou mobilitu s veškerým komfortem.

*Uvedený dojezd vychází z testovacích jízdních cyklů WLTP a EPA a může se lišit od reálných jízdních podmínek. Hodnoty vychází z předběžných clíových hodnot. Finální homologace zatím nebyla provedena.
**Rychlým nabíjením se rozumí nabíjení stejnosměrným proudem o výkonu do 150 kW.
***Není k dispozici na všech trzích.

Volvo XC40 Recharge
Fotografie vozu Volvo

Usnadněte si každodenní život s integrovanými službami Google Assistant, Google Maps a Google Play ve Vašem voze Volvo.

Vychutnávejte si plnými doušky jízdní zážitek s intuitivním ovládacím rozhraním, které nabízí známé prostředí, citlivější reakce a osobnější rozměr něž kdykoli dříve.

Zjistit více   
Digitální služby

Digitální služby

Náš balíček digitálních služeb Vás pohodlně propojí s Vaším vozem Volvo i s Vaším digitálním životem, takže zůstanete v kontaktu i na cestách. Užijte si čtyři roky* s chytrými službami Google a Volvo, které zahrnují:

  • Hlasové ovládání Google Assistant (dostupnost ČJ závisí na společnosti Google), navigaci Google Maps a obchod Google Play
  • Volvo Cars aplikace se službami vzdáleného přístupu
  • Bezdrátové nabíjení telefonu
  • A veškerá potřebná data

*Volvo XC40 Recharge dodáváme včetně balíčku digitálních služeb předplacených na dobu čtyř let. Po uplynutí této doby vstoupí v platnost nové podmínky.

Fotografie vozu Volvo

Driver Assist

Pokud si to budete přát, čistě elektrické Volvo XC40 Recharge Vás bude podporovat při řízení. Například asistenční sada Driver Assist bude prostřednictvím svých systémů udržovat Vámi nastavenou rychlost a odstup od vozidel vpředu, přičemž bude zároveň jemnými zásahy do řízení Váš vůz udržovat vyrovnaný v jízdním pruhu. Díky tomu bude řízení bezpečnější, zábavnější a příjemnější. Upozornění: Při využívání sady asistenčních technologií Driver Assist je třeba, abyste měli ruce na volantu a soustředili se na jízdu.

Fotografie vozu Volvo

Chytrá úložná řešení

Kamkoliv se v kabině podíváte, tam najdete chytré odkládací prostory. Mezi ně patří například odpadkový koš, spousta držáků na karty, polička pro bezdrátové dobíjení telefonu, výklopný háček na příruční tašku a další. V zavazadlovém prostoru pak najdete spoustu místa pro přepravu zavazadel a různé výstroje. Úložný prostor najdete dokonce i pod kapotou, kde již nezabírá veškeré místo rozměrný spalovací motor. Jedná se o perfektní místo, kam můžete schoval například nabíjecí kabely, které zde budou snadno dostupné a dobře chráněné.

Celoevropská síť nabíjecích stanic

Celoevropská síť nabíjecích stanic

Díky spolupráci Volvo Cars s firmou Plugsurfing můžete využít více než 200 000 nabíjecích stanic po celé Evropě.

Zjistit více   
Objednat servis Testovací jízda Nový vůz Kontakt
Nahoru