Fotografie vozu Volvo

AUTOKOMPLEX Matějka s.r.o. je tu pro Vás již od roku 2004.


Srdečně Vás zveme do našeho dealerství, kde se můžete přesvědčit nakolik plníme naše předsevzetí - poskytování služeb na špičkové úrovni s individuální přístupen k potřebám zákazníků.V AUTOKOMPLEX Matějka s.r.o. na Vás čekají ochotní prodejci, příjemný interiér a samozřejmě nejnovější modely Volvo, které si můžete beze spěchu prohlédnout nebo vyzkoušet při testovací jízdě. Zkrátka nepřijde ani Váš vůz - ve značkovém servisu se mu dostane péče specialistů, kteří s ním budou zacházet jaku v rukavičkách.

Zajímá Vás jaké vozy nabízí značka Volvo a v čem spočívá jejich legendární bezpečnost?
Chcete se dozvědět podrobnosti o poskytovaných službách?
Rozhodli jste se pro koupi nového nebo ojetého vozu?

Na tyto a další otázky jsou Vám připraveni odpovědět naši prodejci. Pozorně vyslechnou Vaše požadavky a poradí s výběrem vozu, jeho výbavou a vhodným příslušenstvím. Většinu modelů Vám předvedeme v našich moderních výstavních prostorách a při předváděcí jízdě sami zhodnotíte jak Vám vůz padne do ruky. Zatímco budete vybírat Vás nový vůz, Vaše děti se zabaví v našem dětském koutku.

Na nákup Vašeho nového vozu Vám nabídneme několik možností financování. Váš starý vůz vykoupíme, případně zprostředkujeme jeho komisní prodej. Na Vaše přání Vás zastoupíme při přihlášení nového vozu do evidence a přidělení SPZ.

Nemůžete nás navštívit během pracovní doby? Nevadí. Stačí si dohodnout návštěvu s naši prodejcem návštěvu v náhradním termínu nebo přímo u Vás. 

Máte pocit, že v naší nabídce něco postrádáte? Kontaktujte nás a vyzkoušejte nakolik jsme schopni plnit Vaše individuální přání. Doufáme, že Vás kvalita našich služeb přesvědčí, abyste ty méně příjemné věci, které vlastnictví vozu obnáší, nechali na nás a svoje Volvo si užívali jen pro radost a užitek. 

Těšíme se na setkání s Vámi.   

Fotogalerie našeho dealerství

.
Objednat servis Testovací jízda Nový vůz Kontakt
Nahoru