Volvo Extended Warranty

Jezděte s klidnou myslí

Volvo Extended Warranty je prodloužená záruka Volvo a je jistotou v případě nepředvídatelných oprav i po uplynutí standardní dvouleté záruky. Standardní 2-letou tovární záruku je možné prodloužit na 36, 48 nebo 60 měsíců a až do 200 000 km (podle zvolené záruky).

Můžete ji sjednat přímo při nákupu vozu, ale nejpozději do 30 dnů od spuštění tovární záruky.

Ceník (PDF)   
Zajištění na další roky

Zajištění na další roky

  • komplexní ochrana před náklady na opravy poruch nad rámec dvouleté záruky výrobce
  • garantovaná likvidita v případě oprav platí po celé Evropě
  • zvýšení hodnoty vozu
  • nároky plynoucí ze záruky lze přenést na příštího majitele
  • používání originálních dílů Volvo
  • záruka odborného, profesionálně vyškoleného servisního týmu
Fotografie vozu Volvo

Oprava snadno a rychle

V České republice se o vyřízení záručních oprav rádi postarají odborníci v jakémkoliv autorizovaném servisu Volvo Car. Mezi tímto servisem a naší společností pak probíhá rychlé vyúčtování. Pokud vznikne porucha na vozidle v jiné evropské zemi, stačí svěřit opravu nejbližšímu autorizovanému servisu Volvo v konkrétní zemi.

Fotografie vozu Volvo

Úhrada nákladů

Volvo Extended Warranty hradí veškeré náklady za práci a materiál, a to přirozeně i v případě opakovaných oprav. Pro zajištění úhrady nákladů na opravu nemusíte dělat nic jiného, než řádně dodržovat intervaly údržby předepsané výrobcem vašeho vozu. Volvo prodloužená záruka kryje většinu oprav s výjimkou materiálů podléhajícímu opotřebení. Pro podrobnější informace se neváhejte obrátit na naše smluvní partnery.

Flexibilní vyřízení všech oprav

Kdykoliv je třeba, obraťte se na svůj autorizovaný servis Volvo, a to jak v rámci České republiky, tak v dalších evropských zemích. Prodloužená záruka Volvo zaručuje, že veškerý servis proběhne rychle, za přítomnosti odborníků a s použitím originálních náhradních dílů.

Ideální krytí

S Prodlouženou zárukou Volvo můžete až tři roky po skončení standardní záruky výrobce jezdit svým vozem v klidu a bez starostí. Záruka kryje většinu oprav, přesnější informace o komponentech zahrnutých v krytí vám sdělí váš autorizovaný servis Volvo Car.

Další přidaná hodnota

Záruční dokumenty při sjednání Prodloužené záruky Volvo svědčí o tom, že váš vůz prochází pravidelně všemi potřebnými servisními prohlídkami a že opravy jsou prováděny odborným servisem. Dokumenty lze také převést na dalšího majitele vozu, takže v případě prodeje vozu mohou zvýšit jeho hodnotu.

Více informací

Podmínky (PDF)   
Prodloužená záruka pro ojeté vozy Volvo Selekt

Prodloužená záruka pro ojeté vozy Volvo Selekt

Pokud máte zájem o nákup ojetého vozu Volvo Selekt, nabízíme Vám i tak možnost prodloužit si standardní 12měsíční záruku na tento vůz až o další 2 roky dle jeho stáří.

Záruku můžete sjednat pouze při koupi vozu.

Více informací   
Objednat servis Testovací jízda Nový vůz Kontakt
Nahoru