Vůz, s nímž se dostanete za hranice všednosti.

Luxusní skandinávské kombi stvořené k objevování.

AWD
Pohon všech kol

2 400 kg
Hmotnost přívěsu

204 mm
Světlá výška

95%
Čistota vzduchu v kabině

Podmaňte si každou silnici

Technologie na podporu řidiče a pokročilý systém pohonu všech kol zaručují citlivé reakce vozu téměř za všech jízdních podmínek bez ohledu na to, kam Vás cesta zavede. Vyberte si mild hybridní verzi s nižší spotřebou paliva a emisemi.

Podmaňte si každou silnici

Výkon pod kontrolou

S režimem Offroad, Asistentem pro bezpečný sjezd prudkého svahu, velkými koly a velkorysou světlou výškou se můžete vydat opravdu kamkoli.

Plynulejší jízda

Zadní vzduchové odpružení okamžitě reaguje na změny jízdních podmínek a udržuje požadovanou výšku, stabilitu a komfort, aby Vaše cesta probíhala hladce – bez ohledu na to, kolik nákladu nebo cestujících vezete.

Vyberte si vlastní cestu

Dovolte našim technologiím pomoci Vám objevovat vše, co Vás zajímá.

Pro lepší koncetraci

Pro lepší koncetraci

Head-up displej Vám umožní udržovat si přehled o aktuální rychlosti, sledovat navigační pokyny krok za krokem, přijímat telefonní hovory a mnohem více. Nenechte se rozptylovat a soustřeďte se na silnici.

Výhled do nebe

Výhled do nebe

Otevírací a výklopná panoramatická střecha stírá hranice mezi kabinou a okolním prostředím a umožní Vám vychutnat si čerstvý vzduch i výhled na oblohu.

Přizpůsobte si svůj prostor

Přizpůsobte si svůj prostor

Praktické uspořádání sedadel a zavazadlového prostoru v kombinaci s prostorným designem jsou jako stvořeny pro pohodlné cestování. Vezměte s sebou celou rodinu, sbalte si potřebné vybavení a vydejte se s elegancí vstříc novým dobrodružstvím.

Váš vůz a Vaše výstroj

Váš vůz a Vaše výstroj

Kola, lyže, kajaky – ať už s sebou vozíte cokoli, s naším příslušenstvím na převážení výstroje pro volnočasové aktivity budete Vy i Vaše vybavení cestovat bezpečně.

Vytvořte si svůj dokonalý prostor

Vytvořte si svůj dokonalý prostor

Pomocí Volvo Cars aplikace můžete na dálku aktivovat topení, klimatizaci a další funkce a vytvořit si tak vlastní dokonalé prostředí ještě dřív, než nasednete.

Bezdrátové nabíjení zařízení

Bezdrátové nabíjení zařízení

Už žádná změť kabelů. Speciální přihrádka na telefon umožňuje jednoduché a rychlé bezdrátové nabíjení kompatibilních zařízení během jízdy.

Bezpečnost

Asistenční systémy řidiče

Kromě funkcí pasivní bezpečnosti, jako jsou airbagy a deformační zóny, vybavujeme naše vozidla také asistenčními systémy řidiče, jejichž úkolem je pomoci řidiči předcházet kolizím nebo případně zmírnit následky nárazu. Tyto systémy Vás podpoří také při manévrování nebo parkování.

Bližší informace o bezpečnosti   
Google Assistant

Usnadněte si každodenní život s integrovanými službami Google Assistant, Google Maps a Google Play ve Vašem voze Volvo.

Vychutnávejte si plnými doušky jízdní zážitek s intuitivním ovládacím rozhraním, které nabízí známé prostředí, citlivější reakce a osobnější rozměr něž kdykoli dříve.

Zjistit více   

Fotografie a vizualizace jsou pouze ilustrativní. Uvedené prvky nemusí být součástí standardní výbavy nebo nemusí být dostupné pro všechny styly výbav a motorizací. Přesné specifikace si prosím nechte potvrdit.

Google, Google Play a Google Maps jsou ochranné známky společnosti Google LLC.

Objednat servis Testovací jízda Nový vůz Kontakt
Nahoru