Volvo S90 plug-in hybrid

Vydejte se vstříc novým možnostem a mějte své cestování plně pod kontrolou. Seznamte se s naším luxusním plug-in hybridním sedanem s integrovanými aplikacemi Google.

90 km

Dojezd v elektrickém režimu
(Až)

455 k

Výkon

17 g/km

Emise CO2

0,7 l/100 km

Spotřeba paliva

Hodnoty dojezdu, emisí CO2 a spotřeby paliva vycházejí z údajů získaných při testování plug-in hybridního modelu Volvo S90 Recharge T8 AWD na základě metodiky WLTP ve speciálních laboratorních podmínkách. Skutečný dojezd, emise CO2 a spotřeba paliva v reálných podmínkách se liší v závislosti na stylu jízdy a dalších vnějších faktorech. Údaje jsou předběžné, v současnosti probíhá finální homologace vozu.

Volvo S90

Hi-Fi audiosystém Bowers & Wilkins

19 precizně vyladěných Hi-Fi reproduktorů přizpůsobených architektuře interiéru Vašeho Volva v kombinaci se vzduchem chlazeným subwooferem nabízí působivý prostorový zvuk bez ohledu na to, kde ve voze sedíte.

Pomocná ruka

Naše pokročilé technologie na podporu řidiče Vám zpříjemní řízení. Mohou Vám například automatickým přizpůsobováním rychlosti pomoci udržovat si bezpečnou vzdálenost od vozidel vpředu a jemnými zásahy do řízení držet vůz uprostřed jízdního pruhu.

Na detailech záleží

Díky exkluzivnímu designu interiéru a luxusní výbavě je každý kilometr jízdy v tomto voze potěšením. A díky pokročilému systému čištění vzduchu si můžete se všemi spolucestujícími užívat čistší a zdravější vzduch, a to bez ohledu na okolní podmínky.

Maximální komfort

Volvo S90 Recharge nabízí pohon všech kol a regulaci rychlosti jedním pedálem, takže budete nadšeni nejen jeho výkonem a dynamickým charakterem, ale i příjemně pohodlnou ovladatelností.

Užijte si dynamickou jízdu s intuitivními technologiemi a integrovanými funkcemi Google.

Interiér vozu Volvo S90 Recharge

Nejlepší navigace ve své třídě

Volvo S90 Recharge je vybaveno plně integrovanou aplikací Google Maps, která nabízí dopravní informace v reálném čase a funkci automatické změny trasy, abyste vždy dorazili do svého cíle bez problémů.

Google Assistant

Volvo S90 nabízí integrovanou funkci hlasového ovládání Google Assistant (dostupnost ČJ závisí na společnosti Google), která Vám usnadní život. Prostřednictvím hlasových pokynů se můžete nechat snadno navést tam, kam potřebujete, užívat si zábavné funkce ve voze a zůstat v kontaktu s přáteli, rodinou a kolegy. Stačí jednoduše říct „Hey Google“.

Google Play

Zůstaňte ve spojení se svým digitálním životem. S aplikacemi a službami dostupnými přes obchod Google Play bude každá Vaše cesta ve voze Volvo S90 Recharge zábavnější a pohodlnější.

Více informací

Pokud vás zajímá cokoli navíc, kontaktujte naše dealerství nebo se podívejte na podrobnou prezentaci tohoto vozu na webu Volvocars.cz.

Fotografie a vizualizace jsou pouze ilustrativní. Uvedené prvky nemusí být součástí standardní výbavy nebo nemusí být dostupné pro všechny stylové varianty a motorizace.

Google, Google Play a Google Maps jsou ochranné známky společnosti Google LLC.

Objednat servis Testovací jízda Nový vůz Kontakt
Nahoru