Vůz stvořený pro dobrodružství i pro život.

Dynamický dobrodruh, který respektuje okolní svět i svou posádku.

AWD
Pohon všech kol

203 mm
Světlá výška

529 litrů
Zavazadlový prostor

360°
Kamera

Rozšiřte si obzory

Pokročilé technologie vozu Volvo V60 Cross Country Vám pomohou dostat se dál a prozkoumat nové cesty.

Rozšiřte si obzory

Podmaňte si každou silnici

Technologie, jež podporují řidiče, a pokročilý systém pohonu všech kol zaručují citlivé reakce vozu téměř za všech jízdních podmínek bez ohledu na to, kam Vás cesta zavede.

Výkon pod kontrolou

S režimem Offroad, Asistentem pro bezpečný sjezd prudkého svahu, velkými koly a velkorysou světlou výškou se můžete vydat opravdu kamkoli.

Využívejte rekuperovanou energii

Naše mild hybridní modely šetří palivo a snižují emise díky rekuperaci energie při brzdění a zpětnému ukládání do 48V akumulátoru.

Design pro život

Díky intuitivním prvkům navrženým s důrazem na komfort a pohodlí budete mít pod kontrolou každý kilometr své cesty.

Udělejte dojem

Udělejte dojem

Robustní, a přesto elegantní. Důmyslný skandinávský design vypadá úchvatně v centru města stejně jako uprostřed přírody.

Prostorný interiér

Prostorný interiér

Pokud si chcete udělat pohodlí a protáhnout si nohy, není nutné z vozu Volvo V60 Cross Country vůbec vystupovat. Díky jeho podpůrným sedadlům a prostorné kabině budete mít k dispozici dostatek místa pro všechny cestující.

Výhled do nebe

Výhled do nebe

Otevírací a výklopná panoramatická střecha stírá hranice mezi kabinou a okolním prostředím a umožní Vám vychutnat si čerstvý vzduch i výhled na oblohu.

Dojeďte do cíle svěží

Dojeďte do cíle svěží

Odvětrávání sedadel, desetibodový masážní systém zad a čalounění předních sedadel kůží Nappa udělají z každé Vaší cesty potěšení a pomohou Vám dorazit do cíle ve skvělé kondici.

Bowers & Wilkins

Bowers & Wilkins

Špičkové reproduktory Bowers & Wilkins, které jsou ve Vašem voze Volvo důmyslně rozmístěny a precizně integrovány, Vám zajistí strhující poslechový zážitek bez ohledu na to, kde ve voze sedíte.

Komfortní otevírání pátých dveří

Komfortní otevírání pátých dveří

Máte obě ruce plné? Když u sebe máte klíč, můžete dveře zavazadlového prostoru otevřít a zavřít jednoduchým pohybem nohy pod zadním nárazníkem.

Bezpečnost

Asistenční systémy řidiče

Kromě funkcí pasivní bezpečnosti, jako jsou airbagy a deformační zóny, vybavujeme naše vozidla také asistenčními systémy řidiče, jejichž úkolem je pomoci řidiči předcházet kolizím nebo případně zmírnit následky nárazu. Tyto systémy Vás podpoří také při manévrování nebo parkování.

Bližší informace o bezpečnosti   

Fotografie a vizualizace jsou pouze ilustrativní. Uvedené prvky nemusí být součástí standardní výbavy nebo nemusí být dostupné pro všechny styly výbav a motorizací. Přesné specifikace si prosím nechte potvrdit.

Google, Google Play a Google Maps jsou ochranné známky společnosti Google LLC.

Objednat servis Testovací jízda Nový vůz Kontakt
Nahoru