Pro náročné.

Pro ty, kteří s nadšením přijímají novinky a chtějí mít kontrolu nad svým cestováním. Představujeme skandinávský luxusní sedan s integrovanými technologiemi Google.

LED
Technologie osvětlení

95%
Čistota vzduchu v kabině

360°
Kamera

Google
Integrován

Využívejte rekuperovanou energii

Naše mild hybridní modely šetří palivo a snižují emise díky rekuperaci energie při brzdění a zpětnému ukládání do 48V baterie.

Využívejte rekuperovanou energii

Vyladěný pohon

Vychutnejte si plynulé rozjezdy, vyladěnou akceleraci, optimalizovanou účinnost a komfort technologie start/stop.

Nižší spotřeba paliva

Integrovaný generátor zapalování aktivně podporuje motor, snižuje spotřebu paliva a přispívá k příjemné jízdě, kterou má řidič pod kontrolou.

Několik exkluzivních stylů pro Váš vůz S90

Informace o standardní a specifické výbavě jednotlivých stylů si můžete prohlédnout v ceníku vozu.

Ceník vozu S90   
Volvo S90 Momentum

Momentum

Volvo S90 R-Design

R-Design

Volvo S90 Inscription

Inscription

Navrhněte si vlastní

Objevte intuitivní komfort a pohodlné funkce, které se Vám přizpůsobí.

Čistší vzduch v kabině

Čistší vzduch v kabině

Pokročilý systém zkvalitňování vzduchu v interiéru zabrání vniknutí až 95% nebezpečných částic PM 2,5, které vstupují do kabiny. S tímto systémem jsme si připsali světové prvenství, díky němuž si Vy i celá Vaše posádka může užít zdravější vzduch bez ohledu na okolní podmínky.

Luxusní zadní sedadla

Luxusní zadní sedadla

Zadní sedadla čalouněná kůží Nappa zpříjemní Vaší posádce dlouhé cesty. Pohodlí je umocněno velkorysým prostorem pro nohy i exkluzivní středovou loketní opěrka s praktickým úložným prostorem.

Pomocná ruka

Pomocná ruka

Naše pokročilé technologie na podporu řidiče Vám mohou pomoci s udržováním vozu uprostřed jízdního pruhu, mohou Vás upozornit na to, že je čas pokračovat v jízdě, nebo dokonce vůz zcela zastavit (když nebudete reagovat).

V cíli svěží

V cíli svěží

Odvětrávání sedadel, desetibodový masážní systém zad a čalounění předních sedadel kůží Nappa udělají z každé Vaší cesty potěšení a pomohou Vám dorazit do cíle ve skvělé kondici.

Vytvořte si svůj dokonalý prostor

Vytvořte si svůj dokonalý prostor

Pomocí Volvo Cars aplikace můžete na dálku aktivovat topení, klimatizaci a další funkce a vytvořit si tak vlastní dokonalé prostředí ještě dřív, než nasednete.

Pozornost věnovaná detailům

Pozornost věnovaná detailům

Řemeslně zpracovanou hlavici řadicí páky modelů Inscription z originálního švédského křišťálu navrhli exkluzivně pro Volvo umělečtí skláři z firmy Orrefors®. Je to jeden z mnoha designových prvků, které charakterizují odpovědný skandinávský luxus.

Bezpečnost

Asistenční systémy řidiče

Kromě funkcí pasivní bezpečnosti, jako jsou airbagy a deformační zóny, vybavujeme naše vozidla také asistenčními systémy řidiče, jejichž úkolem je pomoci řidiči předcházet kolizím nebo případně zmírnit následky nárazu. Tyto systémy Vás podpoří také při manévrování nebo parkování.

Bližší informace o bezpečnosti   
Google Assistant

Usnadněte si každodenní život s integrovanými službami Google Assistant, Google Maps a Google Play ve Vašem voze Volvo.

Vychutnávejte si plnými doušky jízdní zážitek s intuitivním ovládacím rozhraním, které nabízí známé prostředí, citlivější reakce a osobnější rozměr něž kdykoli dříve.

Zjistit více   

Fotografie a vizualizace jsou pouze ilustrativní. Uvedené prvky nemusí být součástí standardní výbavy nebo nemusí být dostupné pro všechny styly výbav a motorizací. Přesné specifikace si prosím nechte potvrdit.

Google, Google Play a Google Maps jsou ochranné známky společnosti Google LLC.

Objednat servis Testovací jízda Nový vůz Kontakt
Nahoru