Pro náročné.

Pro ty, kteří s nadšením přijímají novinky a chtějí mít kontrolu nad svým cestováním. Představujeme skandinávský luxusní plug-in hybridní sedan s integrovanými technologiemi Google.

Plug-in
Hybrid

Až 90 km
Dojezd v elektrickém režimu*

95%
Čistota vzduchu v kabině

Google
Integrován

* Předpokládaný dojezd podle metodiky WLTP vychází z ujeté vzdálenosti za určité rychlosti v ideálních podmínkách. Skutečný dojezd v reálných podmínkách se liší v závislosti na stylu jízdy a dalších vnějších faktorech. Uvedené hodnoty jsou předběžné. V současnosti probíhá finální homologace vozu.

Nižší emise bez kompromisů

Rozšířením pohonu o elektromotor vznikl plug-in hybrid, který bere ohledy na budoucnost, aniž by dělal kompromisy v přítomnosti. V čistě elektrickém režimu Pure zvládnete každodenní dojíždění ohleduplně a s nulovými emisemi.

Nižší emise bez kompromisů

Dojezd v čistě elektrickém režimu

V čistě elektrickém režimu můžete na jedno nabití ujet až 61 km.

Vyladěný výkon

Sedan S90 Recharge nabízí vyladěný výkon a dynamický jízdní zážitek, který Vás nadchne.

Několik exkluzivních stylů pro Váš vůz S90 Recharge

Informace o standardní a specifické výbavě jednotlivých stylů si můžete prohlédnout v ceníku vozu.

Ceník vozu S90   
Volvo S90 R-Design

R-Design

Volvo S90 Inscription

Inscription

Navrhněte si své vlastní

Objevte intuitivní komfort a pohodlné funkce, které se Vám přizpůsobí.

Čistší vzduch v kabině

Čistší vzduch v kabině

Pokročilý systém zkvalitňování vzduchu v interiéru zabrání vniknutí až 95% nebezpečných částic PM 2,5, které vstupují do kabiny. S tímto systémem jsme si připsali světové prvenství, díky němuž si Vy i celá Vaše posádka může užít zdravější vzduch bez ohledu na okolní podmínky.

Luxusní zadní sedadla

Luxusní zadní sedadla

Zadní sedadla čalouněná kůží Nappa zpříjemní Vaší posádce dlouhé cesty. Pohodlí je umocněno velkorysým prostorem pro nohy i exkluzivní středovou loketní opěrka s praktickým úložným prostorem.

Pomocná ruka

Pomocná ruka

Naše pokročilé technologie na podporu řidiče Vám mohou pomoci s udržováním vozu uprostřed jízdního pruhu, mohou Vás upozornit na to, že je čas pokračovat v jízdě, nebo dokonce vůz zcela zastavit (když nebudete reagovat).

Pro Vaše lepší soustředění

Pro Vaše lepší soustředění

Head-up displej Vám umožní udržovat si přehled o aktuální rychlosti, sledovat navigační pokyny krok za krokem, přijímat telefonní hovory a mnohem více. Nenechte se rozptylovat a soustřeďte se na silnici.

Vytvořte si svůj dokonalý prostor

Vytvořte si svůj dokonalý prostor

Pomocí Volvo Cars aplikace můžete na dálku aktivovat topení, klimatizaci a další funkce a vytvořit si tak vlastní dokonalé prostředí ještě dřív, než nasednete.

Pozornost věnovaná detailům

Pozornost věnovaná detailům

Řemeslně zpracovanou hlavici řadicí páky modelů Inscription z originálního švédského křišťálu navrhli exkluzivně pro Volvo umělečtí skláři z firmy Orrefors®. Je to jeden z mnoha designových prvků, které charakterizují odpovědný skandinávský luxus.

Bezpečnost

Asistenční systémy řidiče

Kromě funkcí pasivní bezpečnosti, jako jsou airbagy a deformační zóny, vybavujeme naše vozidla také asistenčními systémy řidiče, jejichž úkolem je pomoci řidiči předcházet kolizím nebo případně zmírnit následky nárazu. Tyto systémy Vás podpoří také při manévrování nebo parkování.

Bližší informace o bezpečnosti   
Google Assistant

Usnadněte si každodenní život s integrovanými službami Google Assistant, Google Maps a Google Play ve Vašem voze Volvo.

Vychutnávejte si plnými doušky jízdní zážitek s intuitivním ovládacím rozhraním, které nabízí známé prostředí, citlivější reakce a osobnější rozměr něž kdykoli dříve.

Zjistit více   

Fotografie a vizualizace jsou pouze ilustrativní. Uvedené prvky nemusí být součástí standardní výbavy nebo nemusí být dostupné pro všechny styly výbav a motorizací. Přesné specifikace si prosím nechte potvrdit.

Google, Google Play a Google Maps jsou ochranné známky společnosti Google LLC.

Objednat servis Testovací jízda Nový vůz Kontakt
Nahoru