Volvo C40 Recharge Pure Electric

Seznamte se s naším prvním čistě elektrickým crossoverem, mezi jehož přednosti patří interiér bez podílu kůže a integrované aplikace Google. Začněte s jeho objednáním ještě dnes.

Příjemný zážitek z elektrické jízdy umocní intuitivní technologie a integrované funkce Google.

Interiér vozu Volvo C40 Recharge Pure Electric

Budoucnost začíná nyní

Volvo C40 Recharge je zosobněním naší touhy změnit vnímání automobilů – a věříme, že se stane katalyzátorem vedoucím k udržitelnějším volbám v rámci osobní mobility.

Zažijte změnu na vlastní kůži

Ovládání rychlosti jedním pedálem Vám zpříjemní řízení Volva C40 Recharge ve městě i na dálnici. Rychlá a plynulá akcelerace Vám zaručí strhující zážitek z jízdy.

Integrované služby Google

Díky integraci praktických aplikací Google Assistant, Google Maps a Google Play, které Vás udrží ve spojení s digitálním světem, získá Vaše cestování ve voze nový rozměr komfortu. Stačí jednoduše říct „Hey Google“.

Volvo C40 Recharge Pure Electric

Dojezd 437 km v čistě elektrickém režimu*

Výše uvedený dojezd odpovídá oficiálním údajům certifikovaným podle metodiky WLTP pro Twin motor v kombinovaném režimu. Skutečný dojezd v podmínkách reálného světa se může lišit v závislosti na stylu jízdy, používání klimatizace a dalších faktorech, jako jsou převýšení, vítr, déšť nebo kvalita silničního povrchu.

Rychlé nabíjení

Na cestách můžete využít stanice pro rychlé nabíjení stejnosměrným proudem o výkonu 150 kW, které umožňují nabít akumulátor vozu Volvo C40 Recharge Twin z 10 na 80 % během přibližně 32 minut**.

* Údaje jsou předběžné, v současnosti probíhá finální homologace vozu.

** Doby nabíjení závisí mimo jiné na okolní teplotě, aktuální teplotě akumulátoru, výbavě pro nabíjení, stavu akumulátoru a stavu vozidla.

Operativní leasing nebo nákup za hotové

Včetně služeb nabídky Volvo Care

Začněte s objednávkou   

Výhody nabídky Volvo Care

Objevte výhody, které má nabídka Volvo Care pro čistě elektrické Volvo C40 Recharge.

Náklady na údržbu hradíme my

Po dobu 3 let nebo do ujetí 100 000 km, v závislosti na tom, co nastane dříve, uhradíme náklady na servisní údržbu vozu, a to včetně výměny vyjmenovaných opotřebovaných dílů. (1)

Tříletá záruka

K Vašemu bezstarostnému cestování přispěje i vědomí, že je Vaše Volvo kryto naší tříletou zárukou. (2)

Asistenční služby

Po dobu 3 let Vám budou v případě potřeby poskytovány asistenční služby zahrnující zejména opravu vozidla na místě, odtah do autorizovaného servisu, zajištění náhradní dopravy nebo ubytování. (3)

U operativního leasingu je plné pojistné krytí zahrnuto v ceně pronájmu. V případě koupě vozu není pojištění automobilu součástí standardní nabídky Volvo Care, ale u svého místního autorizovaného prodejce Volvo si jej můžete na přání sjednat také. (4)

Měsíční splátka nabídky operativního leasingu je fixní a je uvedena vč. DPH pro spotřebitele a bez DPH pro firmy. Měsíční splátka je kalkulována pro období 36 měsíců s nájezdem 10 000 Km za rok. Nabídka není závazným návrhem na uzavření smlouvy dle ustanovení § 1732 občanský zákoník. Pro individuální kalkulace se vždy obracejte na autorizovaného prodejce Volvo, který zohlední i vaše potřeby týkající se například doby nájmu (od 24 do 60 měsíců) nebo celkového nájezdu (až do 200 000 km). Vyobrazená verze Volvo C40 Recharge uvedená v nabídce je ilustrativní. Platnost této nabídky je časově omezena do 31. 12. 2022. Společnost Volvo Car Czech Republic s.r.o. si po dobu trvání nabídky vyhrazuje právo na její změnu.

(1) Služby servisu a údržby platí po dobu 3 let od data dodání nebo do ujetí 100 000 km (v závislosti na tom, co nastane dříve). Služby servisu a údržby pokrývají pravidelnou servisní údržbu každých 24 měsíců nebo po ujetí 30 000 km (v závislosti na tom, co nastane dříve) a zahrnují výměnu následujících dílů podléhajících opotřebení: brzdové destičky a kotouče (pokud je to nutné), a lišty stěračů (1x ročně). Služby servisu a údržby nezahrnují výměnu opotřebitelných dílů, které nejsou výše výslovně uvedeny.

(2) V rámci nabídky Volvo Care je tovární záruka platná po dobu 3 let nebo do ujetí 100 000 km včetně (v závislosti na tom, co nastane dříve). Záruka na vysokonapěťovou baterii 8 let / 160 000 km

(3) Asistenční služby Volvo Asistent poskytuje společnost AWP Solutions ČR a SR s.r.o., se sídlem Jankovcova 1596/14b, 170 00 Praha 7, IČO: 25622871 přímo nebo prostřednictvím svých smluvních partnerů. Detailní podmínky asistenční služby Volvo Asistent jsou uvedeny ve Všeobecných podmínkách pro poskytování asistenčních služeb Volvo Asistent. V rámci nabídky Volvo Care Vám asistenční služby budou poskytovány po dobu 3 let od data dodání vozidla.

(4) Toto na přání dostupné pojištění vozu není zahrnuto v ceně modelu C40 Recharge. Volvo C40 Recharge je možné zakoupit i bez tohoto příplatkového pojištění. Na přání dostupné pojištění vozu lze zakoupit pouze u místního autorizovaného prodejce vozů Volvo, přičemž může zahrnovat povinné pojištění odpovědnosti, komplexní pojištění, pojištění řidiče a právní ochranu. Váš místní autorizovaný prodejce vozů Volvo, který je současně oprávněn sjednávat pojištění, Vás může nejlépe informovat o podrobných podmínkách zmíněného příplatkového pojištění.

audiosystém Harman and Kardon

Vychutnejte si exkluzivní kvalitu médií a zvuku.

Volvo C40 Recharge nabízí integrované funkce Google pro hlasové ovládání. Díky známému rozhraní si můžete užívat zábavu a zůstat v kontaktu s přáteli, rodinou a kolegy – to vše pomocí hlasových příkazů. Přístup k aplikacím na Google Play a špičkový audiosystém Harman Kardon Premium Sound propojí Váš vůz s Vaším životem jako nikdy předtím.

Více o integrovaných aplikacích Google   
Bezpečnost

Asistenční systémy řidiče

Kromě funkcí pasivní bezpečnosti, jako jsou airbagy a deformační zóny, vybavujeme naše vozidla také asistenčními systémy řidiče, jejichž úkolem je pomoci řidiči předcházet kolizím nebo případně zmírnit následky nárazu. Tyto systémy Vás podpoří také při manévrování nebo parkování.

Bližší informace o bezpečnosti   
Integrované aplikace Google

Digitální služby

Náš balíček digitálních služeb Vás pohodlně propojí s Vaším vozem Volvo i s Vaším digitálním životem, takže zůstanete ve spojení i na cestách. Užijte si až 4 roky* s chytrými službami Google a Volvo, které zahrnují:

  • Hlasové ovládání Google Assistant (dostupnost ČJ závisí na společnosti Google), navigaci Google Maps a obchod Google Play
  • Volvo Cars aplikace se službami poskytovanými na základě vzdáleného přístupu
  • A veškerá potřebná data

* Čistě elektrické Volvo C40 Recharge dodáváme včetně balíčku digitálních služeb předplacených až na 4 roky. Po uplynutí této doby vstoupí v platnost nové podmínky.

Celoevropská síť nabíjecích stanic

Celoevropská síť nabíjecích stanic

Díky spolupráci Volvo Cars s firmou Plugsurfing můžete využít více než 200 000 nabíjecích stanic po celé Evropě.

Zjistit více   
Volvo C40 přední zavazadlový prostor

Přední zavazadlový prostor (Frunk)

Tento praktický přední zavazadlový prostor rozšiřuje možnosti inteligentní přepravy nákladu ve vašem čistě elektrickém voze Volvo Recharge. Ideální pro uložení nabíjecích kabelů tak, aby byly dobře dostupné a přitom chráněné před špínou, prachem a vlhkostí. Zároveň tak lze uvolnit cenné místo v zadním zavazadlovém prostoru. Přední zavazadlový prostor je rozdělen na dvě části. Nahoru lze uložit například nabíjecí kabely či lahve s kapalinou do ostřikovače, dolní část je vyhrazena pro uložení soupravy na opravy defektů. Obě části jsou od sebe oddělené snadno vyjímatelnou nákladovou podlážkou.

Fotografie a vizualizace jsou pouze ilustrativní. Uvedené prvky nemusí být součástí standardní výbavy nebo nemusí být dostupné pro všechny stylové varianty a motorizace.

Google, Google Play a Google Maps jsou ochranné známky společnosti Google LLC.

Objednat servis Testovací jízda Nový vůz Kontakt
Nahoru